10 Haziran
10.06.2021 12:47:25
Erkan Eyibil 5 Yıllık İmza Attı

Fraport TAV Antalyaspor'umuz, Ümit Milli Futbolcu Erkan Eyibil ile 5 yıllık sözleşme imzaladı. Genç futbolcunun Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde gerçekleştirilen imza törenine Asbaşkanımız Fesih Tamince ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sami Güral katıldı. Asbaşkanımız Fesih Tamince, Erkan Eyibil'in kulübümüze hayırlı olmasını dileyerek “5 yıllık sözleşme imzaladık. Başarılı olacağına inanıyoruz. Genç futbolcularımızla birlikte yeni transferlerimizin de katılımıyla güçlü bir Antalyaspor yaratacağız” dedi.

GELECEK VAAD EDEN BİR İSİM

Yönetim Kurulu Üyemiz Sami Güral ise gelecek vaad eden Ümit Milli Takım futbolcusu Erkan Eyibil'i teknik direktör Ersun Yanal'ın da isteği üzerine transfer ettiklerini söyledi. Güral, "Antalyaspor forması altındaki performansıyla A Milli Takımımıza göndermeyi diliyoruz. Takımımızın şartları doğrultusunda en iyi işleri yapmaya çalışıyoruz. Transfer çalışmalarına devam ediyoruz” dedi.

GENÇLERE DEĞER VERİLİYOR

Kendisini 5 yıl için kırmızı beyazlı renklerimize bağlayan Erkan Eyibil ise “Çok mutluyum. Burada genç oyunculara değer veriliyor. Antalyaspor için savaşacağım, her şeyi vereceğim. Bu takımın bir parçası olduğum için çok mutluyum” diye konuştu. Eyibil, gazetecilerin Antalyaspor'u tercih nedenini sorması üzerine ise, “Hocamız beni çok istedi. Ben de çok istedim. Çabuk karar verdim. Gökdeniz, Bünyamin benim arkadaşım. Antalyaspor'da genç oyunculara şans tanınıyor. Bu nedenle tercih ettim” diye cevap verdi.

Futbol