30 Haziran
30.06.2021 14:54:17
Floranus ve Diogo İmzayı Attı

Fraport TAV Antalyaspor'umuz, dış transferde 22 yaşındaki futbolcular Sherel Floranus ve Diogo Sousa ile sözleşme imzaladı. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde düzenlenen imza törenine Asbaşkanımız İsmail İltemir ve Yönetim Kurulu Üyemiz Emrah Çelik katıldı.

GENÇLERE YATIRIMA DEVAM

Asbaşkanımız İsmail İltemir, iki genç futbolcuyu kırmızı beyazlı takıma kazandırdıklarını belirterek, “Futbolcularımızın FTA Antalyaspor formasıyla uzun süre başarı elde etmesini diliyoruz. Floranus ile 3, Sousa ile 4 yıllık sözleşme imzaladık. Takıma katkı koyacaklarına inanıyoruz. Her iki tarafa da hayırlı olsun” dedi. İki genç ve yetenekli futbolcunun takıma olumlu katkı sağlamasını dileyen Yönetim Kurulu Üyemiz Emrah Çelik ise, futbolcuların Teknik Direktörümüz Ersun Yanal'ın takip ettiği gençler arasında yer aldığını ve uzun yıllar takıma hizmet edeceklerine inandıklarını söyledi.

KONUŞMASINA TÜRKÇE BAŞLADI

Kırmızı beyazlı kulübümüzle sözleşme imzalayan genç kaleci Diogo Sousa, sözlerine Türkçe 'Merhaba' diyerek başladı. Transferin gerçekleşmesinden dolayı mutlu olduğunu vurgulayan Sousa, "Burası benim için çok iyi bir fırsat olacak. Kendi adıma bireysel katkılarla Antalyaspor'a en iyi hizmeti vermek için buradayım" diye konuştu.

CADDELERDEKİ BAYRAKLAR ETKİLEDİ

FTA Antalyaspor'umuzda olmaktan dolayı mutluluğunu dile getiren Sherel Floranus ise "Buraya geldiğim ilk andan itibaren evimde gibi hissediyorum. Antalyaspor'un önemli başarılar elde etmek istediğinin farkındayım. Şehirde asılan bayraklardan anladığım kadarıyla ateşli ve tutkulu bir taraftarımızın olduğunu gördüm. Ben de elimden geleni sahada yapacağım ve taraftara layık olacağım” ifadelerini kullandı.

Futbol