FTA Antalyasporumuz Kuvvet Çalıştı
![FTA Antalyasporumuz Kuvvet Çalıştı](/Upload/File/2020/8/11/img0929.jpg)
Fraport TAV Antalyasporumuz, Afyonkarahisar kampının ikinci gününde mesaiye sabah antrenmanı ile başladı. Takımımız, Kocatepe Tesisleri'ndeki sabah antrenmanında kuvvet çalışmaları gerçekleştirdi. Isınma hareketleri ile başlayan antrenman, daha sonra 4 ayrı istasyonda gruplar halinde yapılan kuvvet çalışmaları ile devam etti. Kırmızı-beyazlı takımımız, günün ikinci antrenmanını akşam saatlerinde yapacak.