09 Eylül
9.09.2021 15:45:12
FTA Antalyaspor’umuzdan Yeni Bir Sponsorluk İmzası

Fraport TAV Antalyaspor'umuz, yeni bir iş ortaklığı imzası daha attı. Antalya'ya gelen yabancı turistlerin gerek cep telefonu ile konuşma, gerekse internet ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik satışa sunulan Tourist Cell Turkey, Antalyaspor'umuza maddi katkı sağlayacak. İş ortaklığının imzası Fraport TAV Antalyaspor Başkanımız Aziz Çetin ile Tourist Cell Turkey yöneticileri Yener Yıldırım ve Halil Canbolat katıldı.

MADDİ KATKI SAĞLAYACAK

Başkanımız Aziz Çetin imza töreninde yaptığı konuşmada, Antalyaspor'un marka değerine değer katan ve katmayı vadeden firmalardan birisi ile daha işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Tourist Cell Turkey isimli turistlere yönelik sim kartın satışında iş birliği yapıyoruz. Türk turizmi, Antalya ve Antalyaspor için gerek marka değerinin artması, gerekse maddi olarak çok faydalı olacağına inandığımız bir anlaşma. İnşallah daha büyük iş ortaklıklarına da birlikte imza atacağız” dedi.

YABANCI TURİSTLERE YÖNELİK

Tourist Cell Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Yener Yıldırım ise yabancı turistlere yönelik kart satışı projelerinde Antalyaspor'umuz ile birlikte iş ortaklığı yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Yıldırım, “Antalyaspor'a maddi anlamda katkı koyacağımıza inanıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Antalyaspor'umuz için güzel bir sonuç alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu. Tourist Cell Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Halil Canbolat ise Antalya'nın ülkemizin turizm cenneti olarak en çok turist çeken şehri olduğunun altını çizerek, “Tourist Cell Turkey sim kartı ile yabancı turistlerin telefon görüşmesi ve internet sağlayıcısı olarak ihtiyaçlarını karşılayacağız. Antalyaspor da bu projeden ek gelir sağlayacak. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Futbol