06 Kasım
6.11.2022 21:31:24
Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin, ''Biz Aileyiz''

Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin, VavaCars Fatih Karagümrük maçı sonrası açıklamalarda bulundu:

Hocalarıma buradan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İkisi de rahatsızlandı. Sanırım gıda zehirlenmesi oldu. O yüzden ben geldim bugün. Hafta içi çok düşündük. Beşliye devam mı edelim diye. Sivas'ta iyi geçti çünkü. Yalan yok, hata yaptık demeyelim ama tutmadı diyelim.

Hocalarım ve yardımcılarımla birlikte çok erken karar alarak dörtlüye döndük. Bu karar bizi maçın içine soktu. Goller de gelince iyi sonuç ortaya çıktı. Çok genç bir hocayım ve bunlar olabilecek şeyler.

Hiç adetim değildir ama 25'inci dakikada Chris'i çıkardık oyundan. Ben de futbolcuydum. Bu durumun nasıl bir his olduğunu iyi biliyorum. Kendimle çok çeliştim ama takım adına mecburduk o değişikliği yapmaya. Ondan da özür diledim.

Yolumuza devam ediyoruz. 3'te 3 yaptık. Bu takıma çok güveniyorum. Hocalık güzel gidiyor. Çok yoğun. Futbolculukla alakası yok. İşimi çok seviyorum. Müthiş bir ekibimiz var. Bazen sonuçlar geliyor. Bazen gelmiyor ama biz bu başarı yüzdesini yukarı çekebilirsek o kadar mutlu oluruz.

Samimiyet olmadan başarı gelmez. Kötü giden süreçte de samimiyet çok önemli. İyi gittiğinde herkes Nuri Şahin diye bağırıyor. Kötü gittiği zaman oyunculara yükleniliyor. Öyle bir şey yok, biz aileyiz.

Futbol