Genç Futbolcumuza Milli Davet
![Genç Futbolcumuza Milli Davet](/Upload/File/2019/1/1/20180601023334.png)
Genç futbolcumuz Doğukan Sinik, U-19 Genç Milli Takımımızın 1-30 Temmuz tarihlerinde Finlandiya ile oynayacağı hazırlık maçının kadrosuna ardından UEFA U-19 Avrupa Şampiyonası Finalleri kampına davet edildi.
Genç futbolcumuz Doğukan Sinik, U-19 Genç Milli Takımımızın 1-30 Temmuz tarihlerinde Finlandiya ile oynayacağı hazırlık maçının kadrosuna ardından UEFA U-19 Avrupa Şampiyonası Finalleri kampına davet edildi.