17 Ağustos
17.08.2022 23:10:20
Club Deportivo Mac Allister, Kulübümüzü Ziyaret Etti

Arjantin'in Club Deportivo Mac Allister Kulübü Başkanı Carlos Mac Allister, kulübümüzün misafiri olarak geldiği Antalya'da seminer verecek. Antalya'daki tüm antrenörlere açık olacak seminer, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde 19 Ağustos Cuma günü saat 14.00'te başlayacak.

KULÜBÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Fraport TAV Antalyasor Başkanımız Av. Aziz Çetin, Asbaşkanımız Emrah Çelik ve Başkan Danışmanımız Ferda Ramanlı'nın 2021 yılı Aralık ayında ziyaret ettiği Arjantin'in Club Deportivo Mac Allister kulübünün başkanı Carlos Mac Allister iade-i ziyaret yaparak kulübümüzün misafiri oldu. Bugün Atilla Vehbi Konuk Tesislerimize gelerek Başkanımız Av. Aziz Çetin, Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin, Başkan Danışmanımız Ferda Ramanlı ve Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Planlama Departmanı Koordinatörümüz Erdem Erdal ile bir görüşme gerçekleştiren Mac Allister, tesislerimizi gezdi ve takımımızın akşam yapılan antrenmanını yakından takip etti.

DENEYİMLERİNİ PAYLAŞACAK

Başta Arjantin olmak üzere tüm dünyaya futbolcu yetiştiren en önemli kulüplerden biri olarak bilinen Club Deportivo Mac Allister'ın başkanı Carlos Mac Allister, 19 Ağustos Cuma günü de bir seminer verecek. Kulübümüzün altyapısındaki tüm antrenörlerimizin yanı sıra Mac Allister'in deneyimlerinden faydalanmak isteyen Antalya ve bölgedeki tüm antrenörlere açık olacak seminer, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri Suphi Türel Kongre Merkezi'nde saat 14.00'te başlayacak.

FUTBOLCU YETİŞTİREN KULÜP

Ülkesinde Argentinos Juniors, Boca Juniors, Racing Club ve Ferro Carril Oeste kulüplerinde futbol oynayan, Arjantin Milli Takımının formasını da terleten Carlos Mac Allister, futbolu bıraktıktan sonra kardeşi Patricio Mac Allister ile birlikte kurduğu Club Deportivo Mac Allister takımı ile Arjantin ve dünya futboluna genç yetenekler yetiştiren bir kulüp misyonu ile çok sayıda yeteneğin ortaya çıkmasını sağladı. Dünya futbolunda bu yönüyle iyi tanınan bir kulüp yapısını oluşturan Carlos Mac Allister futbolcu gelişimi üzerine bir otorite olarak da biliniyor.

Futbol