Minik Taraftarlarımıza Duyuru
![Minik Taraftarlarımıza Duyuru](/Upload/File/2019/1/1/20171017095022.png)
Antalyasporumuzun evinde oynadığı Süper Lig maçlarında, yıldız isimlerden oluşan A Takımımızla seremoniye çıkmak isteyen minik taraftarlarımızın hayalleri gerçek oluyor. Eğer; 2005 ila 2012 yılları arası doğumluysan,bu hayalini gerçekleştirmen için tek yapman gereken bizimle iletişime geçmen. Haydi, minik Antalyasporlu takımını desteklemeye!!!!!!
İletişim
Hakkı Uğur
0 541 789 13 12