Oyuncumuz Fehmi Koç U15 Milli Takım'da
![Oyuncumuz Fehmi Koç U15 Milli Takım'da](/Upload/File/2019/1/1/20180227082703.png)
Antalyasporumuz U15 Takımında forma giyen altyapı futbolcularının Fehmi Koç, U15 Milli Takım aday kadrosuna çağırıldı. Teknik sorumluluğunu Nedim Yiğit'in yaptığı U15 Milli Takımımız, Romanya U15 Takımı ile 6 ve 8 Mart tarihlerinde 2 hazırlık maçı oynayacak. Hazırlık maçları Emirhan Otel bünyesindeki Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksinin sahasında oynanacak
Ay-yildizlilar, 2 Mart Perşembe günü Manavgat ilçesindeki The Sense De Luxe Otelde toplanacak.