Podolski Doğum Günü Pastasını Üfledi
![Podolski Doğum Günü Pastasını Üfledi](/Upload/File/2020/6/7/1210.jpg)
Takımımızın bugünkü çalışması öncesinde futbolcumuz Lukas Podolski için doğum günü kutlaması yapıldı. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'ndeki oyun salonunda gerçekleşen kutlamaya teknik heyet ve futbolcularımızın yanı sıra tesislerde bulunan yöneticilerimiz de katıldı.
Takımımız, akşam saatlerinde Antalya Stadyumu'nda gerçekleştirdiği antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü.