06 Ocak
6.01.2020 14:57:46
Tamer Tuna İmza Attı

Antalyasporumuz, Teknik Direktör Tamer Tuna ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Antalya Stadyumu'nda bulunan basın toplantısı odasında gerçekleştirilen imza törenine Asbaşkanımız Berkay Bahar, Futbol Şube Sorumlumuz Aytaç Altay ve Genel Menajerimiz Servet Çavuşoğlu da katıldı.
HOŞ GELDİN TAMER TUNA
Konuşmasına, önceki gün hayatını kaybeden saha komiseri Muzaffer Pekkaraca'ya Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileyerek başlayan Asbaşkanımız Berkay Bahar, 2020 yılının Antalyaspor camiasına başarı ve mutluluk getirmesini diledi. Antalyaspor yönetimi olarak 2020 yılına ve sezonun ikinci yarısına kan değişikliğiyle gitmeyi uygun bulduklarını anlatan Bahar, "Tamer Tuna ile 1. 5 yıllık sözleşme imzaladık. Kendisine büyük Antalyaspor ailesine hoş geldiniz diyorum" dedi.
YENİ BİR SAFYA AÇTIM
Teknik Direktörümüz Tamer Tuna ise, uzun tecrübelere sahip olduklarını ve Antalyaspor deneyimini ilk defa yaşayacağını söyledi. Tuna, “Kendi hedefim olmadan bir şey yapılamayacağı düşüncesiyle yeni bir sayfa açtım. Sezon bittiğinde hedeflediğimiz yerde olacağız. Bunları birlikte göreceğiz. Takımıma güvenimiz tam. Neler yapabileceğimizi bilerek buradayız. Hepimiz adına iyi bir sezon olacak” diye konuştu.
İSTİKRAR VE SÜREKLİLİK
Antalyaspor'un ilk devredeki performansına değinen Tuna, teknik anlamda çalışmalar yapacaklarını ve bu çalışmaların sonuçlarının görüleceğini söyledi. Tuna, “Antalyaspor'un ligde kalma hedefi olmamalı. Küme düşme hattındayız ve bir an önce iyi sonuçlar alarak buradan çıkmak hedefimiz. İstikrar ve sürekliliği yaşatmak istiyorum. Bunun gerçekleşmesi sonuçlara bağlı. Antalyaspor'da kalıcı olmak istiyorum. Gerçekleşir mi? Bunu sonuçlar gösterecek. Takımın potansiyelinin yüksek olduğunu biliyor, eksikleri, transfer ihtiyaçlarını görmezden gelmiyoruz” diye konuştu.
İMZALAR ATILDI
Yapılan konuşmaların ardından Asbaşkanımız Berkay Bahar ve Teknik Direktörümüz Tamer Tuna resmi sözleşmeye basının huzurunda imza attı. Çekilen fotoğrafların ardından imza töreni sona erdi.

Futbol