03 Ekim
3.10.2022 14:55:47
Ahmet Uluç Spor Salonu ve Voleybol Sezonu Açıldı

Antalyaspor Kulübü Derneği'miz bünyesinde faaliyetlerini sürdüren voleybol takımlarımız için yeniden düzenlenen, Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizdeki Ahmet Uluç Spor Salonu'muzun açılışı ve voleybol takımlarımızın 2022-2023 sezonunun açılışları coşkulu bir şekilde yapıldı.

Döşemealtı'nda bulunan Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'mizin içerisinde yer alan Ahmet Uluç Spor Salonu'nda 2 Ekim 2022 Pazar günü yapılan etkinliğe her yaş grubundan sporcular ve sporcu aileleri katıldı.

Açılış törenine Başkanımız Av. Aziz Çetin, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Türker Ahmet Özay, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Erhan Onur Öntaş, Mutlan Erdem, Hasan Ali Onay, Ali Murat Hizay, İbrahim Şendil, Tahir Özdaş, Murat Şimşek, Yusuf İzettin Cansız ve Mehmet Çelik katılım gösterirken; törende Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin, Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Koordinatörümüz Abdullah Saraçoğlu ve Başkan Danışmanımız Ferda Ramanlı'nın yanı sıra voleybol takımlarımızın tüm antrenör ve idari kadrosu da yer aldı.

Antalyaspor Store mobil karavan mağazasının da salon çevresinde hazır bulunduğu etkinlik, sırasıyla Türker Ahmet Özay, Mutlan Erdem ve Nuri Şahin'in konuşmaları ile başladı. Konuşmaların ardından açılış törenine geçilirken salonun kurdelesi Başkanımız Av. Aziz Çetin, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Türker Ahmet Özay ve yönetim kurulu üyelerimiz tarafından dilek ve temenniler ile birlikte kesildi.

Salon açılışının ardından salonda incelemelerde bulunan başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz, her yaştan sporcularımız antrenörlerimiz ve spor aileleri ile birlikte voleybol A takımımızın sergilediği gösteri maçını ilgi ile takip ettiler.

Alkışlar ile sonlanan gösteri maçının ardından Filenin Akrepleri için özel olarak hazırlanan pasta, yöneticilerimizin katılımı ile kesilirken çektirilen hatıra fotoğrafları ile etkinlik sonlandı.

Voleybol