Filenin Akrepleri Moral Depoladı
Antalyaspor
11.10.2019 - 17:45, Son Güncelleme:

Filenin Akrepleri Moral Depoladı

Kadınlar Voleybol 1. Ligi'nde mücadele edecek olan Antalyaspor kadın voleybol takımımız, sezonun ilk maçından önce, isim sponsoru olan Berlin Döner'in Antalya Altınova'daki şubesinin açılışına katıldı. 2019-2020 sezonunda Berlin Döner Antalyaspor adıyla mücadele edecek olan Filenin Akrepleri, Berlin Döner'in açılışına tam kadro katıldı. İlk maçını 13 Ekim Pazar günü Merinos ile deplasmanda oynayacak olan Filenin Akrepleri moral depoladı.

ÖNEMLİ SPONSORLUK
Berlin Döner Antalyaspor Kadın Voleybol takımımızın şube sorumlusu Alp Özel, Armas Global tarafından açılarak müşterilerine hizmet etmeye başlayan Berlin Döner'e bol kazançlar dileyerek, “Amatör spor branşlarında ve özellikle voleybolda bu tür sponsorlara çok ihtiyaç var. Kendilerine bize verdiği destek için teşekkür ederiz. Hem yönetimimizin, hem sponsorlarımızın ve daha önemlisi taraftarımızın bize olan güvenini boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

İLK MAÇ PAZAR GÜNÜ
Berlin Döner Antalyaspor, sezonun ilk maçında 13 Ekim Pazar günü deplasmanda Merinos ile karşı karşıya gelecek. Bu sezon elde ettiği 1. Lig'de oynama şansını başarıyla değerlendirmek isteyen takımımız, bugün Gaziantep'e giderek maç saatini beklemeye başladı. Talat Özkarslı Spor Salonu'nda oynanacak olan karşılaşma saat 14.00'te başlayacak.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.