Filenin Akrepleri Galibiyet Peşinde
Antalyaspor
19.10.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

Filenin Akrepleri Galibiyet Peşinde

Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 2. Ligi’nde mücadele eden Antalyasporumuz, ligdeki 4. maçına 21 Ekim Pazar günü saat 16.30’da çıkacak.

 

 

 

Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 2. Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor Voleybol Bayan A Takımımız ligdeki 4. maçında 21 Ekim Pazar günü saat 16.30’da Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda Bodrum Doğuşspor’la karşılaşacak.

 

 

 

7 Ekim’de Bayanlar Voleybol 2. Ligi 3. Grup müsabakalarına yoğun bir tempoyla başladıklarını söyleyen Antrenörümüz Gökhan Egeli,Federasyonun maç programı nedeniyle 8 günde 3 maç yaptık. Bu yoğun programın her takım gibi bizim içinde zor olacağını biliyorduk. Oyuncularımızın sahada verdiği mücadele ve taraftarlarımızın maçların her anındaki desteğiyle bu 3 maçtan da set dahi vermeden galip ayrıldık. Her maç için farklı bir programla oyun planımızı oluşturuyor, her maç için aynı ciddiyet ve konsantrasyonla hazırlanıyoruz. Oynadığımız her maçla oyuncularımız saha içi uyumlarını daha üst seviyelere çıkarıyor” diye konuştu.

 

“BU MAÇTAN DA GALİBİYETLE AYRILACAĞIZ”

 

Bu hafta sonu deplasmanda zor bir rakiple karşılaşacaklarını söyleyen Antrenörümüz Gökhan Egeli sözlerine şöyle devam etti: “Bu hafta pazar günü deplasmanda oynayacağımız Bodrum Doğuşspor müsabakası Antalya dışında oynayacağımız ilk maç olması nedeniyle farklı bir önem taşıyor. Hazırlıklarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Geçen hafta oynadığımız 3 maçın ardından fiziksel ve psikolojik olarak toparlandığımızı düşünüyorum. Zor bir maç, bizi bekliyor. Fakat oyuncularımızın saha içinde vermiş oldukları mücadeleyle bu maçtan da galibiyetle ayrılacağımıza inancımız tam.”

 

 

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.