22 Haziran
22.06.2023 13:29:53
Voleybol Şenliğimizin İlki Gerçekleşti

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmesi planlanan Antalyaspor Voleybol Şenliği'nin ilki Döşemealtı'nda bulunan Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'mizde yer alan Ahmet Uluç Spor Salonu ve çevresindeki rekreasyon alanında geniş bir katılımla gerçekleşti.

Antalyaspor Voleybol Spor Okulları ve çeşitli yaş kategorilerinden sporcuların aileleri ile birlikte katıldıkları etkinliğe takımımızın iş birliği içerisinde bulunduğu Elmalı ilçemizde bulunan Muhammed Hamdi Yazır Ortaokulu başta olmak üzere Elit Akdeniz Spor Kulübü ve Çağ Voleybol takımlarının sporcu ve antrenörleri de katıldı.

Sporcular ve ailelerin yanı sıra Kulüp Başkanımız Av. Aziz Çetin, Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin ve yönetim kurulu üyelerimizin de katılım gösterdiği şenlik, voleybol şubemizin genel menajeri Veysel Gürsoy'un açılış konuşması ve kulüp beslenme uzmanımız Ali Koşar'ın yapacağı ölçümler ile ilgili bilgileri anlatmasının ardından hazırlık maçları ile start aldı.

Öğlene kadar süren ve antrenörlerimizin gözlem yapma fırsatını değerlendirdiği maçların ardından hazırlıkları tamamlanan yiyecek ve içecekler özel olarak düzenlenen rekreasyon alanında misafirlere ikram edildi.

İkramların sonrasında salon çevresine yerleştirilen oyun parkurlarında gözetmenler eşliğinde bir süre eğlenceli vakit geçiren minikler, daha sonra tekrar salona dönerek kalan maçlarını oynadıktan sonra yapılan kapanış konuşmasının ardından el birliği ile salon temizliğine yardım edip ve salondan ayrıldı.

Bu özel günde bizleri yalnız bırakmayarak Antalyaspor sevgisinin büyümesine katkı koyan Başkanımız Av. Aziz Çetin ve yönetim kurulu üyelerimiz başta olmak üzere kulüp idareci ve çalışanlarımıza, voleybol spor okullarımızın ve takımlarımızın sporcuları ve ailelerine, iş birliği içerisinde bulunduğumuz Elit Akdeniz Spor Kulübü ve Çağ Voleybol Kulübü'ne ayrıca Elmalı ilçemizden gelerek bizleri onurlandıran Muhammed Hamdi Yazır Ortaokulu sporcu ve antrenörlerine teşekkür ederiz.

Voleybol