Voleybolda Yeni Sezon Açılışımız Gerçekleştirildi
Antalyaspor
4.09.2021 - 23:15, Son Güncelleme:

Voleybolda Yeni Sezon Açılışımız Gerçekleştirildi

Antalyaspor Kulübü Derneğimizin bünyesinde yer alan voleybol takımlarımız 2021-2022 sezonunu açtı. Voleybol A takımımız, alt yapı takımlarımız ve voleybol spor okullarındaki tüm öğrenciler ile velilerinin katıldığı sezon açılışına, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanımız Emin Kemal Hesapçıoğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz de katıldı.

YÖNETİMİMİZ YALNIZ BIRAKMADI

Neriman Erol Sosyal Bilimler Lisesi'nde gerçekleştirilen sezon açılış töreninde günün anısına bir pasta da kesilirken, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanımız Emin Kemal Hesapçıoğlu, yeni sezonun hayırlı olmasını diledi ve tüm sporculara başarı temennisinde bulundu. Sezon açılış törenine Hesapçıoğlu'nun yanı sıra yönetim kurulu üyelerimiz Mustafa Türker, Ersan Göbelek, Ali Murat Hizay, Caner Canıtez, Hakan İrban, Levent Küçükçolak ve Can Çilesiz ile Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Koordinatörü Cem Manavuşak da katıldı.

TEKNİK EKİP TAM KADRO

A takım, alt yapılar, spor okulları ve velilerinin yer aldığı sezon açılış töreninde Voleybol Şube Sorumlumuz Erhan Onur Öntaş, A Takım Antrenörümüz Gökhan Egeli, Altyapı Sorumlumuz Veysel Gürsoy, Yardımcı Antrenörümüz İlhan Sarıaydın ve Gizem Nur Keçeli ile Atletik Performans Uzmanımız Ayşe Banu Işık da hazır bulundu.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.