Antalyaspor’umuzdan Yüzme Şenliği
Antalyaspor
6.01.2020 - 13:34, Son Güncelleme:

Antalyaspor’umuzdan Yüzme Şenliği

Antalyaspor 2019 Yaz Yüzme Şenliği, Muratpasa Belediyesi Süleyman Erol Yüzme Havuzu'nda gerçekleştirildi. Şenlik, minik kursiyerlerimiz, şampiyon yüzme ve sutopu takımımız, antrenörlerimiz ile destek veren velilerimizin katılımıyla ve büyük bir coşkuyla yapıldı.
İLK YARIŞ HEYECANI
Etkinlik, yüzmeyi Antalyaspor Okulları'nda öğrenen kursiyerlerimizi yüzme sporuna teşvik etmek amacıyla yapıldı. Sporcularımız, ilk yarış heyecanlarını tadıp, ilk Antalyaspor madalyalarını da alarak evlerindeki odalarının duvarına astı.
PLAKETLERİNİ ALDILAR
350 kursiyerimiz, 150 lisanslı yüzme ve sutopu sporcumuz ve yaklaşık bin velimiz Antalyaspor marşları eşliğinde etkinlikte hazır bulundu. Antalyaspor armasına yakışır şekilde gösterdikleri sportif başarı, yaşattıkları gurur ve başarılarının devamı için, ulusal ve uluslararası şampiyonlara katılarak kulübümüzü başarıyla temsil eden şampiyon yüzücü ve sutopu takımımız ile milli takımlarda yerlerini alan sporcularımız, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Fikret Öztürk imzalı plaketlerini alkışlar eşliğinde alarak ödüllendirildi.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.