Madalya Avcısı Yüzücülerimize Milli Davet
Antalyaspor
7.03.2022 - 13:31, Son Güncelleme:

Madalya Avcısı Yüzücülerimize Milli Davet

Edirne'de 3-6 Mart 2022 tarihleri arasında ulusal ve uluslararası çok sayıda kulüp ve sporcunun katılımıyla gerçekleşen 3. Edirne Kupası ve Türkiye Turkcell Genç - Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmeleri'nde Antalyaspor yüzme takımımız yine farkını ortaya koydu.
Kendilerinden yaşça büyük profesyonellere karşı yarışan sporcularımızdan Talya Erdoğan 5 gümüş 1 bronz madalya, Sevim Eylül Süpürgeci 6 altın madalya ve Emir Batur Albayrak ise 2 altın, 2 gümüş, 2 bronz madalya alarak Antalyaspor bayrağımızı defalarca kürsüye taşıdı.
Avrupa Gençler Milli Takımı ve Dünya Gençler Milli Takımı seçme niteliği taşıyan müsabakalar sonucunda sporcularımız Emir Batur Albayrak, Sevim Eylül Süpürgeci ve Talya Erdoğan, Avrupa Gençler ve Dünya Gençler milli takım kadrolarına seçilmeyi başardı.
Tüm takım sporcularımızın bireysel derecelerini geliştirerek "Best Time" (En İyi Zaman) yapma başarısını da gösterdiği yüzme takımımız elde ettiği dereceler ile antrenör barajlarını da geçti ve Baş Antrenörümüz Turgay Demircioğlu da milli takım kamplarına davet edildi.
Bizlere milli gurur yaşatan ve Antalyaspor bayrağımızı defalarca kürsüye taşıyarak kulübümüzü en iyi şekilde temsil eden Antalyaspor'lu yüzücülerimizi ve antrenörlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.