Yüzücümüz Beste Antalya Şampiyonu
Antalyaspor
6.04.2021 - 16:07, Son Güncelleme:

Yüzücümüz Beste Antalya Şampiyonu

Antalyasporumuzun yüzme takımı, 3-4 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlenen 9-10 yaş Ulusal Gelişim Projesi Ön Eleme Müsabakalarına 3 sporcu ile katılım sağladı. Sporcularımızdan Beste Beyoğlu, 50 ve 100 metre serbest stilde Antalya Şampiyonu oldu.

BESTE KÜRSÜDEN İNMEDİ

Antalya Muratpaşa Belediyesi Süleyman Erol Yüzme Havuzu'nda gerçekleştirilen 9-10 yaş Ulusal Gelişim Projesi Ön Eleme Müsabakalarına Antalyasporumuzun yüzme takımından Beste Beyoğlu, Ozan Devrim Gökçe ve Kıraç Kağan Özkan katıldı. Birçok kulübün katılımıyla gerçekleşen müsabakalarda, sporcularımızdan Beste Beyoğlu, 50 metre serbest stilde 33,55 derecesiyle, 100 metre serbest stilde ise 1.14,26 derecesiyle Antalya şampiyonu oldu. Beste Beyoğlu ayrıca 50 metre kurbağalamada Antalya 2'ncisi, 50 metre sırtüstü ve 100 metre kurbağalamada ise Antalya 3'üncü olmayı başardı.

GELECEK VADETTİLER

Pandemi başlangıcından bu yana yüzme antrenmanı yapmaya 1 ay kadar önce başlamalarına rağmen, aylardır yüzen rakipleri karşısında ümit veren diğer iki minik erkek sporcumuz Ozan Devrim Gökçe ve Kıraç Kağan Özkan da gelecek için umut veren sonuçlara imza attı. Antalyasporumuzun Yüzme ve Sutopu Şube Koordinatörü Murat Yılmaz, minik sporcuları, velileri ve antrenörler Barış Cem Şengül ile Özkan Cantürk'u elde edilen başarı nedeniyle kutladı.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.