Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımızdan Başarı
Antalyaspor
19.07.2017 - 00:00, Son Güncelleme:

Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımızdan Başarı

Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımımızdan Turgay Germen Marmaris'te katıldığı “Marmaris Yol Bisiklet Yarışı”nda birincilik kürsüsüne çıkmayı başardı.

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde 15 Temmuz günü düzenlenen “Marmaris Yol Bisiklet Yarışı”nda Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımımız sporcusu Turgay Germen, masterlar kategorisinde 1.'lik kürsüsüne çıkarak altın madalyanın sahibi oldu.

64 kilometrelik parkura ev sahipliği yapan yarışa 81 ilden 150 sporcu katıldı. Katıldıkları yarış hakkında konuşan Antalyaspor Bisiklet Takımı Teknik Sorumlumuz Devrim Ardıç, “Yarışa bisiklet takımımızdan 6 sporcuyla katıldık. Oldukça sıcak bir havada, bir buçuk saatin altında tamamlanan yarış çok çekişmeli geçti. İki kategoride temsil ettiğimiz yarışta masterlarda Turgay Germen 1., Murat Enç 4., Haşim Köksal 5. ve ben de 6. olarak tamamladım. Diğer takım arkadaşlarımız Deniz Kılıç 8., Fatih Özbudak ise 18. oldu. Desteklerinden dolayı sponsorumuz Fiberli Psl Elektronik'e ve kulübümüze teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.