Basketbol Takımımız Antrenör Arda Vekiloğlu’yla Anlaştı
Antalyaspor
20.07.2017 - 00:00, Son Güncelleme:

Basketbol Takımımız Antrenör Arda Vekiloğlu’yla Anlaştı

Antalyaspor Basketbol takımımız, antrenör Arda Vekiloğlu ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Hasan Subaşı Tesislerimizde düzenlenen imza törenine Basketbol Şube Başkanımız Güray Kanan, Basketbol Şubesi Yöneticilerimiz Semih Beken ile Berkay Bahar, Basketbol Şubesi Genel Menajerimiz Arzu Özyiğit, Basketbol Şubesi Genel Menajer Yardımcımız Murat Hisarkaya katıldı.
Törende konuşan Basketbol Şube Başkanımız Güray Kanan, “Antalyaspor olarak, daha iyi şeyler yapmak için yola çıktık. Daha da büyük başarılara ulaşacağımıza inanıyoruz. Teknik heyet ve oyuncu kadromuzda bir takım değişiklikler yaptık. Önümüzdeki sezon bizim için daha farklı bir sezon olacak. Çok daha mücadele eden, kendine inanan ve sahasında maç kaybetmemeye çalışan bir takım kurmak istiyoruz. En kısa zamanda Antalyasporumuza yakışan bir takım oluşturacağız. Bu süreçte desteğiyle hep yanımızda olan Kulüp Başkanımız Ali Şafak Öztürk'e teşekkür etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

“DOĞRU TEMEL VE PRENSİPLERE DAYANAN GÜZEL BİR OLUŞUM VAR”

Antalyaspor gibi köklü camiada olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ve başarılı olmak istediklerini söyleyen Arda Vekiloğlu ise, “Şu ana kadar görmüş olduğum ilgi, yani tüm ekibin yaklaşımı beni olumlu yönde etkiledi. Doğru temel ve prensiplere dayanan güzel bir oluşum var burada. Antalyaspor camiasının basketbolu daha ileriye taşıma hedefi var. İnşallah bu ekibin başlattığı bu hareket amacına ulaşacak. Benim de katkım olursa çok memnun olacağım. Antalyaspor camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Basketbol Şube Başkanımız Güray Kanan ile Antrenörümüz Arda Vekiloğlu, 2 yıllık sözleşmeye imza attı.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.