Fiberli, Bisiklet Takımımıza Yeniden Sponsor Oldu
Antalyaspor
8.02.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

Fiberli, Bisiklet Takımımıza Yeniden Sponsor Oldu

Antalyaspor Bisiklet Takımımız, bu yıl da Fiberli sponsorluğunda pedallayacak.

Hasan Subaşı Tesislerimizde düzenlenen imza törenine Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanımız Nafiz Tanır, Fiberli markası Genel Koordinatörü Erçin Çakmaklı ve Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımımızın sporcuları katıldı.

Temiz enerji mesajını uluslararası yarışmalara da ulaştıran Antalyaspor Bisiklet Takımımızın 4. yılında da sponsorluğunu üstlenen Fiberli markasına teşekkürlerini ileten Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanımız Nafiz Tanır imza töreninde yaptığı konuşmada, “Antalyamızın markası Fiberli, bisiklet takımımıza 4. yılında da desteklerini devam ettiriyor. Kendilerine bu branşımıza ve şehirlerinin takımlarına destek oldukları için teşekkür ediyoruz. Diğer amatör branşlarımızın da desteklenmesi konusunda, şehrimizin markalarının benzer desteklerde bulunması temennimiz” dedi.

“BİSİKLET TAKIMIMIZA DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

2015 yılında faaliyete geçen Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı'nın kuruluşundan bu yana Fiberli markalarıyla yoluna devam ettiğinin altını çizen Fiberli markası Genel Koordinatörü Erçin Çakmaklı ise şunları söyledi: “Enerjini Koru, sloganıyla yola çıktık. Çünkü enerjinin ne kadar kıymetli olduğunu, önümüzdeki günlerde ne kadar önem taşıyacağını biliyoruz. Her zaman spora ve bisiklet takımımıza destek olacağız.”

Ayrıca Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımımız 9-11 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek 3. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Bisiklet Turu'na katılacak.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.