11 Mart
11.03.2021 22:35:54
Antalyaspor Camiasına Saygı İle Duyurulur

Antalyaspor Camiasına

Barış, dostluk, birlik, beraberlik, nezaket ve iyi niyet söylemlerimizle başladığımız Antalyaspor AŞ'deki onurlu görevimiz devam ederken camiamızın tümünü kucaklamak adına Antalyaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu olarak bir karar almış bulunuyoruz.

Bildiğiniz üzere tüzüğümüzün “Üyelikten Çıkarılma” başlıklı 5'inci maddesinin 3'üncü fıkrasında, “... üyenin bildirdiği iletişim adresine yazılı olarak yapılan tebligata veya kulübün resmi internet sitesinde duyurulmasına rağmen aidatı 3 yıl ödememek” ifadesi mevcuttur.

Yaptığımız inceleme neticesinde bu madde uyarınca bazı üyelerimizin üyeliklerinin sona erdirildiğini görmüş bulunmaktayız.

Bu madde gereğince üyelikten çıkarılan camiamızın değerli isimlerine kucaklayıcı olma adına yeni bir fırsat vermek istedik.

Disiplin cezası nedeniyle ihraç edilenler hariç olmak üzere, 3 yıl boyunca aidatını ödemediği için üyelikten çıkarılanların geçerli mazeretlerini belirten bir dilekçe ile yönetim kurulumuza başvurmaları ve bu süre zarfındaki aidatlarını ödemeleri halinde üyelikleri yeniden aktif hale getirilecektir.

31 Mart 2021 tarihine kadar yapılan başvurular, yönetim kurulumuz tarafından değerlendirildikten sona karara bağlanacak ve kısa süre içinde muhatabına bildirilecektir.

Camiamızın birlik ve beraberlik içinde büyük hedeflere daha güçlü bağlarla yürüyebilmesi adına atılan bu adımı siz değerli Antalyasporlular ile paylaşmaktan mutluluk duyarım.

Saygılarımla;

Mustafa YILMAZ
Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı

Futbol