Hazırlık Maçı - Aytemiz Alanyaspor 1-1 Antalyaspor
![Hazırlık Maçı - Aytemiz Alanyaspor 1-1 Antalyaspor](/Upload/File/2019/1/1/20180909092711.png)
Lige verilen arada Aytemiz Alanyaspor ile karşılaşan Antalyasporumuz, Bahçeşehir Okullarında oynanan karşılaşmadan 1-1 eşitlikle ayrıldı. Takımımızın tek golünü genç futbolcumuz Mustafa İnan attı.
Lige verilen arada Aytemiz Alanyaspor ile karşılaşan Antalyasporumuz, Bahçeşehir Okullarında oynanan karşılaşmadan 1-1 eşitlikle ayrıldı. Takımımızın tek golünü genç futbolcumuz Mustafa İnan attı.