31 Ocak
31.01.2022 13:22:29
Filenin Akrepleri Set Vermeden Kazandı

Antalyaspor Voleybol Takımımız, TVF Kadınlar 2. Lig 6. Grup'ta oynadığı 15. maçında Yaprak Kağıt Megaspor karşısında sahadan 0-3 galibiyetle ayrıldı.

Antalya Spor Salonu'nda bir diğer Antalya temsilcisi Megaspor'un ev sahipliğinde oynanan mücadelenin ilk setini 16-25 kazanan Filenin Akrepleri maçta 0-1 öne geçti. Çekişmeli bir mücadeleye sahne olan ikinci setin sonunda etkili bir performansı ortaya koyan takımımız, bu seti de 23-25 önde tamamladı ve maçta durumu 0-2'ye getirdi.

Yaprak Kağıt Megaspor karşında konsantre bir oyun ile üçüncü seti de 11-25 kazanan takımımız, müsabakadan 0-3 galip ayrılan taraf oldu. Antalyaspor Vakfı Başkanı Nafiz Tanır, Antalyaspor A.Ş. Asbaşkanı Ramazan Karabulut, Antalyaspor Kulübü Derneği Yöneticileri Ali Murat Hizay, Caner Canıtez ve İbrahim Kasapoğlu'nun da tribünden takip ettiği müsabakanın sonucu ile birlikte bu sezon ligde 11. galibiyetini alan Antalyaspor Voleybol Takımımız, zirve takibini sürdürmüş oldu.

Filenin Akrepleri ligin 16. haftasında Antalya Spor Salonu'nda Denizli Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nü konuk edecek.

Voleybol