Şampiyon Yüzücülerimiz Altınla Ödüllendirildi
Antalyaspor
3.07.2022 - 13:41, Son Güncelleme:

Şampiyon Yüzücülerimiz Altınla Ödüllendirildi

Portekiz ve İtalya'da düzenlenen Avrupa Gençler Açık Su Yüzme Şampiyonası'nda şampiyon olan Antalyaspor'lu yüzücülere altın madalya verildi. Antalyaspor Hasan Subaşı tesislerinde gerçekleşen ve Antalyaspor'un 56. kuruluş yıl dönümüne denk gelişi ile de ayrı bir anlama sahip olan organizasyonundaki ödülleri Antalyaspor Kulübü Dernek Başkanımız Emin Kemal Hesapcıoğlu, yönetim kurul üyelerimiz Caner Canıtez ile Ersan Göbelek ve dernek genel koordinatörümüz Cem Manavuşak taktim ettiler.

Baş Antrenörümüz Turgay Demircioğlu sorumluluğunda Portekiz'de gerçekleşen Avrupa Gençler Açık Su Yüzme Şampiyonası'nda; Emir Batur Albayrak (Avrupa Şampiyonu), Sevim Eylül Süpürgeci (Avrupa İkincisi), Talya Erdoğan (Avrupa Üçüncüsü) ve yine Demircioğlu sorumluluğunda İtalya'da düzenlenen Len Cup 2'de Poyraz Şan Aşkın, Atakan Ercan, Ahmet Efe Söker, Atakan Ercan, Emre Sarp Zeytinoğlu milli takım ile elde ettikleri başarılar sonucunda altın ile ödüllendirildiler.

Dernek başkanımız Emin Kemal Hesapcıoğlu " Milli yüzücülerimizle ne kadar gurur duysak azdır. Hem ilimizi, hem de ülkemizi Avrupa kulvarlarında en iyi şekilde temsil eden genç yüzücülerimizi ve ailelerini yürekten kutluyorum." ifadelerinde bulundu.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.