Yüzmede Yaz Dönemi Kursları Sona Erdi
Antalyaspor
28.08.2021 - 17:18, Son Güncelleme:

Yüzmede Yaz Dönemi Kursları Sona Erdi

Pandemi koşulları nedeniyle ertelenen ancak normalleşme süreci ile Doğa Koleji yüzme havuzunda başlayan Antalyaspor Kulübü Derneği yüzme kurslarının 7 haftalık yaz dönemi süreci bu haftasonu itibariyle tamamlandı.

Her yaz döneminde yapılan yüzme şenliğimiz, Doğa Koleji yüzme havuzunda 28 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleşti.
Şenliklerde kursiyer çocuklarımızın yüzme kursuna başlayarak geçen 7 haftalık süreçte gelişimleri velileri ve yöneticilerimiz tarafından da gözlemlenmiş oldu.

Yüzme kurslarında ve bugün gerçekleşen yüzme şenliği boyunca yeni nesillere Antalyaspor ruhu, Antalyaspor sevgisi ve aidiyet duygusu aşılanmaya çalışıldı.

Kurslarımızda gösterdikleri başarılar sonucunda Antalyaspor yüzme takımımıza kazandırdığımız sporcuların yıllarca verdikleri emeklerin sonucu kazandıkları güncel başarılar doğru yolda olunduğunun bir göstergesi oldu.

Türkiye'nin en iyi yüzme takımlarından biri olarak, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'ne geçen hafta kabul edilen 11 sporcumuz ile en kalabalık katılım sağlayan kulüp olma gururunu da yaşamaktayız.

Pandemi sürecinde sporcu sayısı azalan yüzme takımımızda bulunan 20 sporcumuz ile Türkiye Şampiyonalarına katılıyoruz. 5 rekortmen sporcumuz ve 6 milli takım sporcumuz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kursiyerlerimizin geldiği seviyeyi yapılan etkinlikte veliler ile beraber Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Emin Kemal Hesapcıoğlu ve Antalyaspor Kulübü Derneği yöneticilerimiz de takip etti.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.